Beste Naiboğlu Piyano Etütleri

Piano Etudes / Studije Klavira

Yazarı: Beste Naiboğlu
ISBN: 978-625-7507-30-1
Barkod: 9786257507301
Basım Tarihi: Eylül 2023
Boyutu: 23 x 30.5 cm
Sayfa Sayısı: 40
Müzik Eğitimi Yayınları No.174
Piyano Kitapları Serisi No.41
Stoktan Hemen Al – MuzikKitaplari.com

Yeni başlayan piyanistler için harika bir çalışma. Son derece geliştirici ve öğretici olan bu güzel metodu piyano çalmaya yeni başlayan piyanistlere ve meslektaşlarıma tavsiye ediyorum.


It is a great study for beginner pianists. I recommend this beautiful method, which is extremely developing and instructive, to pianists and colleagues who are just starting to play the piano.


Odlična praksa za pijaniste početnike. Ovu prelepu metodu, koja je izuzetno poučna i poučna, preporučujem pijanistima i kolegama koji su tek počeli da sviraju klavir.

Prof. Gökhan AYBULUS
Piyanist / Pianist / Pijanist


Beste Nabioğlu’nun bu çalışması cümle bağları ile teknik motifleri geliştirmeyi de hedeflemiştir. Farklı seviyelerdeki başlangıç ve sonrası piyano çalanlar için destekleyici egzersizlerdir.


This work of Beste Nabioğlu also aimed to develop sentence ties and technical motifs. The beginning and after at different levels are supportive exercises for piano players.


Ova studija Beste Nabioğlu također ima za cilj razvoj motiva tehnike vezivanja zvučnih cjelina. Ovo su vježbe podrške za pijaniste različitih nivoa, početnike i one poslije njih.

Prof. Hande DALKILIÇ
Piyanist / Pianist/ Pijanistica